Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Mestská časť DevínHľadať
 
 

Pomoc a zahlasovanie pre devínsky projekt : „NOVÝ PRIESTOR“ – OZ Scéna pre Devín.Vytlačiť
 

Prosíme o pomoc a zahlasovanie pre devínsky projekt : „NOVÝ PRIESTOR“ –  OZ Scéna pre Devín!
Raiffeisen Banka prostredníctvom projektu : GESTO PRE MESTO – „Zachovanie kultúrnych hodnôt“ ... rozdeľuje finančnú pomoc pre lokálne kultúrne projekty.

Hlasuje sa do : 31.12.2018

NÁŠ DEVÍNSKY PROJEKT JE   :   Nový priestor - Bratislava

OZ Scéna pre Devín získalo od miestneho úradu do dlhodobého prenájmu zanedbané pivničné priestory v Žigrayho kúrii v Devíne vedľa kostola. Cieľom OZ bolo priestory pivnice zrekonštruovať a „vdýchnuť im nový život“ s tým, že sa z nich stane alternatívny kultúrny stánok, využívaný na rôzne kultúrno-spoločenské a voľnočasové aktivity. Po 5 rokoch dobrovoľníckej práce a zháňania finančných prostriedkov sa prvá etapa rekonštrukcie blíži ku koncu. Peniaze z grantu by sme použili na zakúpenie mobilného pódia.

Jediná chybička je, že máme veľmi málo hlasov pre tento náš projekt, preto cítim potrebu pomôcť a osloviť mne najbližších, či by nám mohli pomôcť.

Hlasuje sa zdarma a zadáva sa :

  1. Meno a priezvisko – môžete aj foneticky (dôležité je iba správne tel. číslo na potvrdenie hlasovania – vloženie kódu)
  2. Mobilné telefónne číslo
  3. PSČ miesta, kde sa obvykle zdržiavate
  4. E-mailová adresa
  5. Dátum narodenia – môžete dať mesiac alebo rok iný ako máte skutočný (nekontroluje sa to). ROK prosím dať minimálne 2000 a príp. menší 1990, 1980, 1970 ...
  6. Zaškrknite prvú a tretiu fajku, že súhlasíte so sprac. Osob. Údajov a máte viac ako 18 r.

O zneužitie údajov sa nemusíte báť, keďže to zastrešuje Raiffeisen Banka.

https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/bratislava  .... Ide o štvrtý projekt v poradí z 5 zadaných. Ak ste už hlasovali za iný projekt, nedá sa viacej hlasovať.

Občianske združenie Scéna pre Devín


 
 

dnes je: 17.6.2019

meniny má: Adolf

webygroup
ÚvodÚvodná stránka