Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Mestská časť DevínHľadať
 
 

Dobrovoľníci prihláste sa na testovanie projektu Verejný povodňový núdzový a výstražný servis (skrátene tiež FLOODserv) dňa 15.4.2019!Vytlačiť
 

Úrad Bratislavského samosprávneho kraja je partnerom v medzinárodnom projekte "Verejný povodňový núdzový a výstražný servis" (skrátene tiež FLOODserv), spolufinancovaného z programu Európskej únie pre vedu, výskum a inovácie Horizon 2020.   Cieľom projektu je poskytnúť kompletné riešenie protipovodňových opatrení nielen po technickej stránke (prepojenie lokálnych a národných varovných systémov vrátane sociálnych sietí), ale aj zabezpečenie vzdelávacích aktivít smerom k samosprávam, mestám a obciam so širokým zapojením obyvateľstva.  

Projekt FLOODserv sa momentálne nachádza vo svojej finálnej fáze, ktorej cieľom je otestovať 3 vyvíjané komponenty slúžiace priamo obyvateľstvu (Wikipédia, Portál, mobilná aplikácia). Nakoľko Vaša mestská časť v projekte vystupuje ako jedna z pilotných, obraciame sa Vás s prosbou o zabezpečenie účasti obyvateľstva v našom testovaní.

Ich úlohou bude pozorne sledovať testovanie daných komponentov, a na záver každej sekcie sa bude vypĺňať dotazník so spokojnosťou daného komponentu, resp. návrhy na jeho zlepšenie. Súčasťou testovanie je podpísanie súhlasu so spracovaním údajov pre účely projektu, ako aj dotazník o spôsobe využitia internetu.

Termín je stanovený na 15.4.2019 u nás na Úrade BSK (Sabinovská č. 16, Bratislava) vo Veľkej rokovačke, čas od 10:00 hod. do 15:30.

Počas celej doby testovania bude k dispozícií občerstvenie a na záver obyvatelia dostanú aj malú pozornosť.

Prihlasovať sa je možné do 10.4.2019 do 16:00 od. na adresu  ivica.matosova@region-bsk.sk


 
 

dnes je: 17.6.2019

meniny má: Adolf

webygroup
ÚvodÚvodná stránka