Mestská časť
BRATISLAVA - DEVÍN

Aktivity v DK Devín

Aktivity a cvičenia v Dome kultúry v Devíne

 

Dostupnosť DK Devín môžete vidieť v google kalendári.

Prihlasovacie údaje

domkultury.devin@gmail.com
heslo: obcandevin


PONDELOK

  • Kalanetika s Katkou Vicovou: 9:30 – 10:30

Prihlasovanie prebieha cez Facebook cez skupinu “Kalanetika nielen pre mamičky v Devíne” (príp. na tel. čísle 0948 044 114 - Alexandra Riháková; poverená vedením DK Devín). Minimálny počet sú štyria cvičiaci. Maximálna cena je 5 eur (odvíja sa od počtu cvičiacich).


UTOROK

  • Krúžok umeleckého drotárstva pre seniorov: 14:00 – 16:00    

Vstup je bezplatný. Krúžok vedie Erika Majerská.

  • Jóga: 18:15 – 19:45    

Bližšie info na tel. čísle 0948 044 114. Minimálny počet sú traja cvičiaci. Cena 4 eurá.
 

STREDA

  • Stretnutie mamičiek s deťmi: 16:30 – 18:30

Bližšie informácie pravidelne cez Facebook cez skupinu ”Devínske mamičky”. Čas a miesto stretnutia sa mení podľa dohody. Od jari do jesene sú stretnutia zväčša vonku. V prípade nepriaznivého počasia sa využíva DK a detská herňa.

 

  • Pilates pre seniorov: 18:30 – 19:30

Cena je 1 euro. Precvičuje Ing. Ján Batovič.

ŠTVRTOK

  • Kalanetika pre všetkých:19:00 - 20:00

(Cvičenie na podporu Devínskeho sadu)
Komisia kultúry, školstva a športu Vás pozýva na cvičenie pre všetkých - pravidelne každý štvrtok od 20.4.2017 od 19 - 20 h. do veľkej sály Domu Kultúry. Cvičenie bude na štýl kalanetiky v dĺžke cca 50 min. bez profesionálneho trénera. Precvičovať bude dobrovoľník. Príspevok na cvičenie je dobrovoľný - 1 euro. Celý výťažok pôjde na kúpu externého odkladacieho boxu na hračky a športové potreby v Devínskom sade na ul. K zlatému rohu (s pôvodným názvom "ihrisko"). V prípade priaznivého a teplého počasia je môžné sa stretávať a cvičiť priamo v Devínskom sade. Po vzájomnej dohode je možné zmeniť deň aj čas cvičenia. Viac info na sulovska@devin.sk. Kalanetika sa bude podľa možností konať každý štvrtok o 19 h.. Aktuálne informácie o prípadnom zrušení cvičenia Vám môžu prísť zdarma sms-kou, cez aktivovanie si služby SMS-hlásnika na www.devin.sk kliknutím v pravej časti stránky na ikonu "SMS-info" alebo priamo na adrese https://sms-info.eu/spravy/odosielatel/devin


PIATOK

  • Kalanetika s Katkou Vicovou: 9:30 – 10:30

Detská herňa v DK je prístupná pre devínske deti v doprovode dospelej osoby celý týždeň cez Reštauráciu Valentian počas jej otváracích hodín. Vstup sa zapisuje do knihy pri bare a preberajú sa klúče od herne. Prosíme návštevníkov, aby udržiavali čistotu a poriadok. Vstup je bezplatný. Bližšie informácie o spoločných stretnutiach mamičiek s deťmi v detskej herni v Devíne nájdete pravidelne cez Facebook cez skupinu ”Devínske mamičky”.

Akékoľvek ďaľšie otázky Vám zodpovie Komisia kultúry, školstva a športu.

Predseda: Katarína Šulovská (sulovska@devin.sk)

logo-sms-info-white.png

egov-zmluvy-2s.jpg

eGovObstaravania-banner.jpg

Fotogalérie

goBA

© 2017 MČ Bratislava Devín. Všetky práva vyhradené. Prevádzkované ako eGov-Web spoločnosti ARS NOVA s.r.o.
Mám podnet / sťažnosť / otázku